O nás

Vážení priatelia,

blog Reklama.sme.sk ponúka na jednom mieste novinky o inzercii na serveri Sme.sk, poradenstvo i aktuality tvorcov jeho obsahu, ktoré by mohli byť užitočné pre zadávateľov reklamy. Dozviete sa viac o možnostiach reklamy na Sme.sk, získate informácie o aktuálnych reklamných formátoch a zorientujete sa v mori pojmov na tému reklama na internete. Pozrite si naše newslettre či ďalšie príspevky a podeľte sa s nimi so svojimi priateľmi, alebo nám pošlite vaše námety, podnety či pripomienky. Výber je pre vás dôležitý? Objednajte si nové články e-mailom.

Editor a autor blogu Vladimír Martinka


Profil autora blogu na LinkedIn


Neprehliadnite

Ako nakupovať
programatickú (RTB) reklamu?
Téma:
Koľko stojí reklama?
Téma:
Čo je CTR, Klik, PV?
Téma:
PR články zadarmo?
Téma:
Ako na fotografie?
Téma:
Ako na hyperlinky
v PR článkoch?
Téma:
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

sme_logo_1

je najnavštevovanejší spravodajský web na Slovensku. Svojim 2,3 miliónom užívateľov poskytuje profesionálne spracované online spravodajstvo a bohatú škálu sekcií i užitočných služieb. Inzerentom ponúka desiatky štandardných i neštandardných formátových možností realizácie reklamných kampaní. Viac o inzertných produktoch nájdete na inzercia.sme.sk.


Kto číta server Reklama.sme.sk

Typickým čitateľom blogu Reklama.sme.sk sú muži (82%) vo veku 20-49 rokov (44%), žijúci v mestách s počtom obyvateľov nad 20 000 (60%), s vysokoškolským vzdelaním (75%) a socioekonomickým statusom „A-najvyšší“ (73%). Zdroj: AIM monitor-IAB Slovakia-Mediaresearch & Gemius, jún 2015.


Najnovšie články


Foto: Pixabay.com

Sme.sk možno čítať aj bez reklamy

Žiadne bannery, vyskakovacie reklamy či textové inzeráty. Sme.sk možno od jesene 2018 čítať aj s ...
Čítať Viac
Photo: Pixabay.com

IAB: Sedemnásť percent displejovej reklamy je na Slovensku nakupovaných programaticky

Online reklama v prvom polroku 2018 rástla. Za 43-percentným rastom programatickej reklamy v porovnaní s predchádzajúcim ...
Čítať Viac
Photo: Pixabay.com

Sme.sk začalo blokovať obsah používateľom s adblockom

Sme.sk začalo blokovať obsah používateľom s adblockom. Používatelia, ktorí si rozšírením blokujú internetové reklamy v ...
Čítať Viac