Zredizajnovali sme TV SME

Internetová televízia TV SME prešla prvýkrát od svojho vzniku poriadnou premenou. Okrem dizajnu sa udialo aj pár zmien, ktoré na prvý pohľad nevidieť.

clanok_foto_527
 Keďže TV SME má vlastné relácie, dali sme im viac priestoru. Každej relácii sme vytvorili samostatnú podstránku, v jednotlivých epizódach relácií sme pridali možnosť odoberať avízo o relácii na e-mail. Chceme aby boli videá v čo najvyššej kvalite, a tak tam, kde je to možné, sa dá jednoduchým prepnutím prehrať video vo vyššej kvalite než doteraz. Samozrejme, všetko funguje aj na iPadoch. S novým tv.sme.sk na web prichádza aj rozhranie z aplikácií TV SME pre Samsung a Antik Box (viac o nich na tv.sme.sk/aplikacia). Na stránkach relácií teraz pribudlo aj tlačidlo “Spustiť v prehrávači”. Nový spôsob sledovania videí na tv.sme.sk získate možnosť jedným kliknutím pozerať napríklad všetky epizódy Trnkovho Úplne vážne za sebou.

Vyskúšajte si to tu

trnka1.jpg

Viac o našom TV SME prehrávači.

V novom roku nám pribudlo aj pár nových relácií – denná relácia TV tip na dnes, v ktorom Jaro Kurpel upozorňuje na to dobré a zlé v ponuke slovenských a českých televízií. Myslíme aj na ženy, a tak sme začali vyrábať seriál Torty pre začiatočníkov, ktorý prezentuje postupy, rady a tipy na prípravu populárnych poťahovaných tort.

Prečítajte si aj o možnostiach sponzoringu tv relácií.

Zdroj: novinky.blog.sme.sk