O nás

 

Vážení priatelia,

blog Reklama.sme.sk ponúka na jednom mieste novinky o inzercii na serveri Sme.sk, poradenstvo i aktuality tvorcov jeho obsahu, ktoré by mohli byť užitočné pre zadávateľov reklamy. Dozviete sa viac o možnostiach reklamy na Sme.sk, získate informácie o ponuke aktuálnych reklamných formátov a zorientujete sa v mori pojmov na tému reklama na internete. Pozrite si naše newslettre či ďalšie príspevky a podeľte sa s nimi so svojimi priateľmi, alebo nám pošlite vaše námety, podnety či pripomienky. Výber je pre vás dôležitý? Objednajte si nové články e-mailom.

Editor a autor blogu Vladimír Martinka


Neprehliadnite

Koľko stojí reklama?
Téma:
Čo je CTR, Klik, PV?
Téma:
PR články zadarmo?
Téma:
Ako na fotografie?
Téma:
3,90€ na mesiac?
Téma:
Ako na hyperlinky
v PR článkoch?
Téma:
Arrow
Arrow
Ako si vybrať reklamu na Sme.sk
Shadow
Slider

sme_logo_1 je najnavštevovanejší spravodajský web na Slovensku. Svojim 2,3 miliónom užívateľov poskytuje profesionálne spracované online spravodajstvo a bohatú škálu sekcií i užitočných služieb. Inzerentom ponúka desiatky štandardných i neštandardných formátových možností realizácie reklamných kampaní. Viac o inzertných produktoch nájdete na inzercia.sme.sk.


Kto číta server Reklama.sme.sk

Typickým čitateľom blogu Reklama.sme.sk sú muži (82%) vo veku 20-49 rokov (44%), žijúci v mestách s počtom obyvateľov nad 20 000 (60%), s vysokoškolským vzdelaním (75%) a socioekonomickým statusom „A-najvyšší“ (73%). Zdroj: AIM monitor-IAB Slovakia-Mediaresearch & Gemius, jún 2015 (prístup k dátam na vyžiadanie).


 

 

Pridajte komentár